PL EN DE CZ

XXVI Bieg Baborowa

Wyniki XXVI Biegu Baborowa im. Edwarda Gorczyńskiego (zapraszamy do obejrzenia zdjęć z biegu)
 
1 .W kategorii Krasnale:( przedszkolaki) 100m
 
  - 1 miejsce- Wochnik Milena
  - 2 miejsce -Gwóźdź Angelika
  - 3 miejsce -Seemann Krzysztof
  - 4 miejsce- Bencal Antonina
  - 5 miejsce -Witt Kacper
  - 6 miejsce - Jurczyk Sara
  - 7 miejsce - Kwiatkowska Julia
  - 8 miejsce- Stępowska Roksana
  - 9 miejsce -Mijal Dobrawa

  -10 miejsce - Baczyńska Kamila

    
2. W kategorii klas I-III 400m
   
        Dziewcząt:
 -1 miejsce -Garda Zuzanna
 -2 miejsce -Pierzycka Malwina
 -3 miejsce -Hipnarowicz Weronika 
 -4 miejsce -Osadnik Oliwia
 -5 miejsce -Średniawska Natalia
 -6 miejsce -Mazurkiewicz Amelia
 -7 miejsce -Wołk Oliwia 
 -8 miejsce-  Sumik Wiktoria
    
         Chłopców:
 -1 miejsce-Stępowski Jakub
 -2 miejsce -Kozaczek Marcel
 -3 miejsce -Libionka Paweł 
 -4 miejsce -Mysłek Fabian
 -5 miejsce -Bencal Jakub
 -6 miejsce -Krupa Michał
 -7 miejsce - Huwer Jakub
 -8 miejsce-  Średniawski Kamil
 -9 miejsce- Krajczy Dawid
 -10 miejsce- Mazurkiewicz Oliwier
 
3. W kategorii klas IV- VI 1100m
          
            Dziewcząt:
 -1 miejsce -Szuniewicz Katarzyna
 -2 miejsce -Grek Dominika
 -3 miejsce -Krajczy Sandra 
 -4 miejsce -Taratuta Joanna
 -5 miejsce -Mirecka Martyna
 -6 miejsce -Stoczkowska Jennifer
 -7 miejsce -Jakubowska Aleksandra
 -8 miejsce- Laszkowska Wiktoria
 -9 miejsce- Śliwka Patrycja
 -10 miejsce-Stańczyk Joanna
    
         Chłopców:
 -1 miejsce-Bogacki Tomasz
 -2 miejsce -Hoffmann Michał
 -3 miejsce - Żarnowiecki Szymon
 -4 miejsce -Seemann Oskar
 -5 miejsce -Greger Marek
 -6 miejsce -Zmarzły Marcel
 -7 miejsce - Ledzion Sebastian
 -8 miejsce-  Kozaczek Kacper
 -9 miejsce- Berlik Kamil
 -10 miejsce-Sadło Patryk
 
4. W kategorii KlasI- III Gimnazjum 1500m

                     Dziewcząt:
 -1 miejsce -Bogacka Justyna
 -2 miejsce -Drążek Paulina
 
         Chłopców:
 -1 miejsce-Pakosz Piotr
 -2 miejsce -Kądzioła Fabian
 -3 miejsce - Pierzycki Michał
 -4 miejsce -Borkowski Sebastian
 -5 miejsce -Feliksiak Tomasz
 
5. Biegi Główne Kobiet: 5000m
 
 1.Wrońska Beata
 2.Walaszek Bożena
 3.Czuta- Pakosz Irena
 4.Wrońska Magdalena
 
6. Biegi Główne Mężczyzn 10000m
 
A) kategoria K-17 
 1. miejsce - Lechoszest Paweł
 2. miejsce- Baran Bartłomiej
 
B) kategoria K-20
1 miejsce- Antczak Robert
2 miejsce - Czechowicz Artur
 
C) kategoria K-35
1 miejsce- Chmiel Paweł
 
D) K-50
 1 miejsce- Deńca Jan
 2 miejsce - Antolak Edward
 3 miejsce - Kawecki Marian
 4 miejsce - Panek Janusz
 5 miejsce - Mirek Waldemar
 6 miejsce - Pysiewicz Krzysztof
 7 miejsce - Wójtowicz Andrzej

 

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
chroniona  bip  str  s  ok  test  katalog  firm  wyloguj  a
DSC_8662.jpeg DSC_8966.jpeg DSC00664a.jpeg DSC01406.jpeg DSC03536.jpeg DSC03881.jpeg DSC03989.jpeg DSC04051.jpeg DSC09943.jpeg IMG_0134.jpeg IMG_0276.jpeg IMG_0653.jpeg
Kalendarz wydarzeń
17
sierpnia
czwartek
Kliknij na wybraną datę