Informuję że Kasa Urzędu czynna jest w poniedziałki od 8:00 do 16:30 oraz w środy od 8:00 do 12:00

Gmina Baborów Herb Gmina Baborów

Lechoszest i Drahan bezkonkurencyjni w Bochni

Świetny występ zapisali na swoje konto Arkadiusz Lechoszest i Paweł Drahan, którzy wygrali rywalizację w klasie RO R podczas Rajdu Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga. Co więcej, duet był dosłownie bezkonkurencyjny - wygrał wszystkie odcinki specjalne, pokonując drugą z załóg o ponad minutę!

Arkadiusz Lechoszest: Wszystko poszło po naszej myśli! Tuż przed startem zawodnicy zgodnie potwierdzali, że będzie to najtrudniejsza runda do tej pory. Ja również byłem tego zdania. Trasy były bardzo wymagające, co jeszcze bardziej zwiększało poziom adrenaliny. Szczyty, wąskie zakręty i momentami duże prędkości - to zawsze powoduje szybsze bicie serca. Dla nas ten start ułożył się naprawdę dobrze. To dopiero moja trzecia „okręgówka” i z każdym startem dowiaduję się wielu nowych rzeczy. Z Bochni wywieźliśmy wielki bagaż doświadczeń, w którym zmieściliśmy też puchary za zwycięstwo. :-) Po wygranej prowadzimy w klasyfikacji sezonowej, co nas bardzo cieszy. Już teraz odliczam dni do kolejnego startu!

Paweł Drahan: Arek zwiększa tempo z rajdu na rajd, a co najważniejsze, wszystko dzieje się pod kontrolą i bez podbramkowych sytuacji. To nie był łatwy start, a trasy w okolicach Łapanowa od zawsze słyną z bardzo trudnych. Organizatorzy rajdu stanęli na wysokości zadania i nie tylko przygotowali dobre trasy, ale także dobrze przeprowadzili całe zmagania i wszystko podczas zawodów funkcjonowało jak w zegarku. Fajnie byłoby tu wrócić za rok, jednak już na trasy rundy RSMP! :-)

Za możliwość startu załoga dziękuje sponsorom, firmom Galmet, Supra Brokers, Rallytechnology, Agro Eko oraz Agro Lech.

A.L- 208R2 (18).jpeg

A.L- 208R2 (9).jpeg

A.L- 208R2 (1).jpeg

Opublikował(a): Artur Czechowicz Data publikacji: 15-06-2016 14:10
Modyfikował(a): Artur Czechowicz Data modyfikacji: 15-06-2016 14:13