Informuję że Kasa Urzędu czynna jest w poniedziałki od 8:00 do 16:30 oraz w środy od 8:00 do 12:00

Gmina Baborów Herb Gmina Baborów

PLAC ZABAW W TŁUSTOMOSTACH

  W tym roku w Dzielowie wymieniono stare urządzenia na nowe, natomiast w Tłustomostach trwają prace formalne nad utworzeniem placu zabaw od podstaw.
  W związku z tym Gmina przeznaczyła sołectwu 10 tysięcy złotych na wyposażenie, o wyborze którego zadecydowali mieszkańcy miejscowości – głównie dzieci, które najlepiej wiedzą czego brakuje im do pełni szczęścia. Wybór padł na huśtawkę ważkę, huśtawkę podwójną, kompleks sprawnościowy i konika sprężynowego.Projekt techniczny tego przedsięwzięcia wykonany został w zakresie własnym Gminy, zaś zaoszczędzone z tego tytułu pieniądze przeznaczono na zakup jednej zabawki więcej.

10 Plac zabaw w Tłustomostach.jpeg
  Żywimy nadzieję, iż nowy plac zabaw służyć będzie mieszkańcom Tłustomost przez długi czas. Nowymi, wykonanymi na przestrzeni ostatnich lat, placami zabaw cieszą się już dzieci z Babic, Baborowa, Suchej Psiny, Boguchwałowa, Czerwonkowa, Rakowa, Langowa i Dzielowa. Natomiast w najbliższych dwóch latach burmistrz planuje budowę nowych placów zabaw w Dziećmarowie, Księżym Polu, Szczytach i Czerwonkowie-Osiedlu. Również na Osiedlu Akacjowym w Baborowie przydałby się nowy „ogródek jordanowski” dla dzieci z tamtej części miasta. Liczymy na to, że i o tym Burmistrz i Radni nie zapomną.

Opublikował(a):  Data publikacji: 25-08-2008 11:19