Informuję że Kasa Urzędu czynna jest w poniedziałki od 8:00 do 16:30 oraz w środy od 8:00 do 12:00

Gmina Baborów Herb Gmina Baborów

ZASTĘPCA BURMISTRZA POWOŁANY

Dominik Konieczny jest raciborzaninem, ma 33 lata. Jest żonaty, ma syna i córkę w wieku przedszkolnym Z wykształcenia jest inżynierem elektrykiem - absolwent Politechniki Wrocławskiej. W latach 1998-2002 był pracownikiem RAFAKO S.A. zajmując się realizacją projektów eksportowych, przede wszystkim na rynki Unii Europejskiej. W poprzedniej kadencji pełnił funkcję wójta gminy Rudnik.
Do najważniejszych sukcesów z tego okresu zalicza m.in. pozyskanie dla budżetu gminy ok. 4.100.000 zł środków zewnętrznych, wysoki poziom wydatków inwestycyjnych (łącznie ok. 8 mln zł, co stanowi równowartość jednego średniego budżetu gminy z tego okresu), utworzenie posterunku policji w Rudniku, uruchomienie gminnego centrum informacji, termomodernizację i wymianę kotłów oraz sieci c.o. w dziewięciu największych budynkach gminnych, budowę hali sportowej w Rudniku i pozyskanie środków na to zadanie.
Jego zainteresowania pozazawodowe to przede wszystkim odnawialne źródła energii, w czym widzi szansę dla rozwoju naszej gminy.

art_zaca.jpeg
Zastępca Burmistrza - Dominik Konieczny (z lewej ) w towarzystwie Burmistrza Gminy Baborów Eugeniusza Wagi

Opublikował(a):  Data publikacji: 26-04-2007 15:48