wersja
mobilna
PL EN DE CZ

INFORMACJE O ZEBRANIACH JEDNOSTEK POMOCNICZYCH

Odbyły się już wszystkie zebrania jednostek pomocniczych Gminy (sołectw i osiedli) na których wybrano Sołtysów i Rady Sołeckie oraz Zarządy osiedli na najbliższą kadencję.


Pełna lista wybranych przedstawia sie następująco:


Osiedle "Baborów PÓŁNOC" - sala widowiskowa Rynek 9
- 7 grudnia 2007 r. godz. 17.00 (drugi termin)

W zebraniu uczestniczyło 17 mieszkańców osiedla (podczas wyboru Członków Zarządu 16).
Wybrani zostali:

1. Tadeusz KUŚNIERZ- Przewodniczący Zarządu Osiedla

      oraz pozostali członkowie Zarządu
2. Jacek BLECHARCZYK
3. Paweł MENDE
4. Bolesław MUCHA
5. Krzysztof PAWŁOWSKI


Osiedle "Baborów POŁUDNIE" - sala widowiskowa Rynek 9
- 7 grudnia 2007 r. godz. 17.00 (drugi termin)

W zebraniu uczestniczyło 13 mieszkańców osiedla (podczas wyboru Członków Zarządu 11).
Wybrani zostali:

1. Ryszard JUSZCZYK- Przewodniczący Zarządu Osiedla

      oraz pozostali członkowie Zarządu
2. Bożena JUSZCZYK
3. Krzysztof KRASZEWSKI
4. Krzysztof LECHOSZEST
5. Medard PRZYBYLSKI


Boguchwałów - Świetlica Wiejska
- 10 maja 2007 r. godz. 18.30 (czwartek)

W zebraniu uczestniczyło 30 mieszkańców sołectwa (podczas wyboru Rady Sołeckiej 32).
Wybrani zostali:

1. Zdzisław HANUSEK- Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Anna BAŁUSZYŃSKA
3. Mieczysław HANUSSEK
4. Robert KOSA
5. Zenon LEUS


Tłustomosty- Świetlica Wiejska
- 8 maja 2007 r. godz. 18.00 (wtorek)

W zebraniu uczestniczyło 113 mieszkańców sołectwa (podczas wyboru Rady Sołeckiej 82).
Wybrani zostali:

1. Franciszek MEISNER- Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Zdzisław KACZOR
3. Henryk MAZUR
4. Bożena SKIBIŃSKA
5. Edward WOLSKI


Księże Pole - Świetlica Wiejska

- 18 września 2007 r. godz. 19.00 (wtorek) - przedterminowe wybory sołtysa w związku ze złożeniem rezygnacji przez Pana Andrzeja Hipnarowicza

W zebraniu uczestniczyło 18 mieszkańców sołectwa (podczas wyboru sołtysa 16)

Większością głosów mieszkańcy przyjęli rezygnację Pana Andrzeja HIPNAROWICZA odwołując go z pełnionej funkcji, oraz dokonali wyboru nowego sołtysa,
którym od dnia 18 września 2007 roku jest: Pani Halina FRYZEL

- 27 kwietnia 2007 r. godz. 18.00 (piątek)

W zebraniu uczestniczyło 26 mieszkańców sołectwa (podczas wyboru Rady Sołeckiej 27).
Wybrani zostali:

1. Andrzej HIPNAROWICZ- Sołtys (do 18 września 2007 roku)

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Ludwik BONTER
3. Szczepan GNOT
4. Władysław GNOT
5. Zuzanna Anna GÓRSKA-KOSIŃSKA


Czerwonków - Świetlica Wiejska
- 25 kwietnia 2007 r. godz. 18.00 (środa)

W zebraniu uczestniczyło 15 mieszkańców sołectwa.
Wybrani zostali:

1. Krzysztof PILIPCZUK - Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Maria GŁOWIŃSKA
3. Joanna PILIPCZUK
4. Anna RYDZIK
5. Adam WSUŁ


Sułków - Świetlica Wiejska
- 24 kwietnia 2007 r. godz. 18.00 (wtorek)

W zebraniu uczestniczyło 31 mieszkańców sołectwa.
Wybrani zostali:

1. Jadwiga KOWALCZYKOWSKA - Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Ewa GAWŁOWSKA
3. Elżbieta KRAŚNICKA
4. Władysław TWARDZIK
5. Lidia WRZOS


Szczyty - Świetlica Wiejska
- 24 kwietnia 2007 r. godz. 16.00 (wtorek)

W zebraniu uczestniczyło 9 mieszkańców sołectwa.
Wybrani zostali:

1. Aneta KIEREK - Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Krzysztof DZIEŻOK
3. Arnold GRELA
4. Piotr JASNY
5. Maria OSTRĘGA



Dziećmarów - Świetlica Wiejska
- 23 kwietnia 2007 r. godz. 18.00 (poniedziałek)

W zebraniu uczestniczyło 40 mieszkańców sołectwa.
Wybrani zostali:

1. Andrzej KOWALSKI - Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Aleksander LISZKA
3. Piotr PRYGOŃ
4. Józef ŚRUTWA
5. Jan ZAJĄC




Raków - Świetlica Wiejska
- 28 marca 2007 r. godz. 18.00 (środa)


W zebraniu uczestniczyło 42 mieszkańców sołectwa.
Wybrani zostali:

1. Eryk SCHOLZ - Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Erwin PARIS
3. Irena PIECHULLA
4. Jarosław RONCZKA
5. Rajmund ŻWAKA



Dzielów - Świetlica Wiejska
- 27 marca 2007 r. godz. 17.00 (wtorek)

W zebraniu uczestniczyło 31 mieszkańców sołectwa.
Wybrani zostali:

1. Franciszek WIERZBICKI - Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Alicja BAJOR
3. Anna KINER
4. Anna PLECNER
5. Joachim TRZECIOK



Babice – Świetlica Wiejska
- 6 marca 2007 r. godz. 18.00 (wtorek)

W zebraniu uczestniczyło 64 mieszkańców sołectwa (podczas wyboru Rady Sołeckiej 47).
Wybrani zostali:

1. Zbigniew BURZYŃSKI- Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Mariusz BAL
3. Maria BURKOT
4. Adam DAŃKÓW
5. Krzysztof ŚLIWKA


Sucha Psina - Strażacki Dom Ludowy
- 5 marca 2007 r. godz. 18.00 (poniedziałek)

W zebraniu uczestniczyło 24 mieszkańców sołectwa.
Wybrani zostali:

1. Tadeusz KROCZAK - Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Kazimierz DRADRACH
3. Zbigniew GÓRECKI
4. Jerzy RYDZIK
5. Jerzy SIDOROWICZ


Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
test  a  wyloguj  chroniona  katalog  bip  firm  ok  str  s
Przewodnik po urzędzie: