wersja
mobilna
PL EN DE CZ

Terminy Zebrań Wiejskich i Osiedli miasta Baborów oraz wyniki wyborów Sołtysów, Rad Sołeckich i Zarządów Osiedli kadencji 2018 - 2023

 

Zgodnie z nowymi statutami Sołectw i Osiedli miasta Baborów wybory Sołtysów i Rad Sołeckich oraz Zarządów Osiedli miasta Baborów powinny się odbyć do 9 miesięcy od upływu kadencji Rady Miejskiej w Baborowie tj do 17 sierpnia 2019 roku.

Poniżej harmonogram Zebrań w poszczególnych sołectwach i osiedlach  wraz z ilością wyborców niezbędną do podejmowania uchwał (1/10 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa lub 1/20 uprawnionych do głosowania mieszkańców Osiedla). W przypadku braku odpowiedniej liczby mieszkańców następne Zebranie  odbywa się po upływie 30 minut od wyznaczonego pierwszego terminu zebrania i jest ważne bez względu na liczbę osób biorących w nim udział.


 

Osiedla miasta BABORÓW - Sala Widowiskowa - Rynek 9
 

Osiedle Baborów Południe - minimum  50 wyborców
- 13
sierpnia 2019 r. godz. 18.00 (wtorek)

Zebranie nie odbyło się z uwagi na brak odpowiedniej do wyboru Zarządu ilości mieszkańców Osiedla.

 


Osiedle Baborów Północ  - minimum  72 wyborców
- 13
sierpnia 2019 r. godz. 18.00 (wtorek)

W zebraniu (w drugim terminie) uczestniczyło 10 mieszkańców Osiedla.

Wybrani zostali:

1. Artur CZECHOWICZ - Przewodniczący Zarządu

      oraz pozostali członkowie Zarządu Osiedla
2. Anna GOŁĘBIEWSKA
3. Kamil MAZIAKOWSKI
4. Krzysztof PYTEL
5. Bernadeta SUCHANEK


Czerwonków - Świetlica Wiejska
- 25 czerwca 2019 r. godz. 17.00 (wtorek) - minimum 27 wyborców

W zebraniu (w drugim terminie) uczestniczyło 13 mieszkańców sołectwa.

Wybrani zostali:

1. Krzysztof PILIPCZUK - Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Marta JANIKOWSKA
3. Kornelia POLAK
4. Magdalena ZAŁUSKA

 


Sucha Psina - Strażacki Dom Ludowy
- 13 czerwca 2019 r. godz. 19.00 (czwartek) - minimum 27 wyborców

W zebraniu (w drugim terminie) uczestniczyło 22 mieszkańców sołectwa.

Wybrani zostali:

1. Lidia NAHACZEWSKA - Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Marian BRANICKI
3. Krystyna KAŁKUN
4. Kinga NAHACZEWSKA
5. Andrzej RUDZKI

 


Dziećmarów - Świetlica Wiejska
- 4 czerwca 2019 r. godz. 19.00 (wtorek) - minimum 22 wyborców

W zebraniu uczestniczyło 63 mieszkańców sołectwa (głosowało 60).

Wybrani zostali:

1. Józef ŚRUTWA - Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Łukasz CIECIOR
3. Eryka KUBANEK
4. Bartłomiej PIETRUCHA

 


Księże Pole - Świetlica Wiejska
- 2 czerwca 2019 r. godz. 10.45 (niedziela) - minimum 18 wyborców

W zebraniu uczestniczyło 24 mieszkańców sołectwa.

Wybrani zostali:

1. Andrzej GNOT- Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Marcin DZIADURA
3. Grzegorz GIBLAK
4. Andrzej KONIECZNY

 


Tłustomosty - Świetlica Wiejska
- 29 maja 2019 r. godz. 19.00 (środa) - minimum 50 wyborców

W zebraniu (w drugim terminie) uczestniczyło 43 mieszkańców sołectwa.

Wybrani zostali:

1. Magdalena BRADEL - Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Ewelina JANKOWSKA
3. Jolanta JURGOWIAN
4. Władysława PALUCH
5. Janusz WIECZOREK

 


Szczyty - Świetlica Wiejska
- 28 maja 2019 r. godz. 19.00 (wtorek) - minimum 8 wyborców

W zebraniu uczestniczyło 12 mieszkańców sołectwa.

Wybrani zostali:

1. Aneta KIEREK- Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Krzysztof DZIERZOK
3. Renata FIEGLER
4. Arnold GRELA

 


Sułków - Świetlica Wiejska
- 23 maja 2019 r. godz. 19.00 (czwartek) - minimum 18 wyborców

W zebraniu uczestniczyło 23 mieszkańców sołectwa.

Wybrani zostali:

1. Jadwiga KOWALCZYKOWSKA- Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Ewa GAWŁOWSKA
3. Maria FURMAN
4. Janina PIETRZKIEWICZ

5. Bogumiła POLACZY

 


Babice - Świetlica Wiejska
- 22 maja 2019 r. godz. 19.00 (środa) - minimum 21 wyborców

W zebraniu uczestniczyło 22 mieszkańców sołectwa.

Wybrani zostali:

1. Wioletta LINCZEWSKA- Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Marek LINCZEWSKI
3. Mateusz LINCZEWSKI
4. Ryszard WIEWIÓRA

5. Rafał ŚLIWKA

 


Dzielów - Świetlica Wiejska
- 21 maja 2019 r. godz. 19.00 (wtorek) - minimum 16 wyborców

W zebraniu uczestniczyło 18 mieszkańców sołectwa.

Wybrani zostali:

1. Anna KINER- Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Ryszard CZACH
3. Dariusz KIDZIAK
4. Renata KIDZIAK

5. Alicja KOŁEK

 


Boguchwałów - Świetlica Wiejska

- 15 maja 2019 r. godz. 19.00 (środa) - minimum 21 wyborców

W zebraniu uczestniczyło 30 mieszkańców sołectwa.

Wybrani zostali:

1. Anna BAŁUSZYŃSKA- Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Malwina JARNO
3. Elżbieta KOSA
4.
Joanna OBST-CZARNOTA
5. Elwira SMYK

 


Raków - Świetlica Wiejska

- 14 maja 2019 r. godz. 19.00 (wtorek) - minimum 33 wyborców

W zebraniu (w drugim terminie) uczestniczyło 36 mieszkańców sołectwa.

Wybrani zostali:

1. Jarosław RONCZKA - Sołtys

      oraz pozostali członkowie Rady Sołeckiej
2. Norbert AFFA
3. Brunon CYRANKA
4. Magdalena MALINA
5. Erwin PARIS

 


 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
test  a  katalog  str  firm  s  ok  chroniona  bip  wyloguj
Przewodnik po urzędzie: