Informuję że Kasa Urzędu czynna jest w poniedziałki od 8:00 do 16:30 oraz w środy od 8:00 do 12:00

Gmina Baborów Herb Gmina Baborów

I Regionalny Konkurs Malarski „Śląsk na płótnie”

       I Regionalny Konkurs Malarski „Śląsk na płótnie” jest organizowany po raz pierwszy przez Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Filią Biblioteczną w Luboszycach. Tematem przewodnim konkursu malarskiego jest Śląsk a celem  Konkursu jest przedstawienie i promocja regionu Śląskiego jako malowniczego zakątka pełnego wspaniałych krajobrazów, architektury, sztuki, nieskazitelnej przyrody i kulturowej wielobarwności widzianych oczami młodych artystów we wszystkich kolorach pór roku, a także popularyzowanie wiedzy o nim, jego historii i tradycji. Konkurs malarski pozwoli także odkryć młode talenty artystyczne, zaktywizuje dzieci i młodzież do działań w sferze kultury oraz umocni ich poczucie tożsamości regionalnej. Jak również wypromuje znanych lub mniej znanych artystów z naszego regionu.

       Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Twórców amatorów i profesjonalistów. Uczestnicy konkursu zostaną podzieleni na 3 kategorie wiekowe:

a. szkoły podstawowe – uczniowie klas 1 - 8
b. szkoły średnie – uczniowie liceów, techników i innych
c. dorośli – artyści amatorzy i profesjonaliści.

       Prace konkursowe będzie można dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 listopada 2019 roku. Prace złożone po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.
Poniżej Regulamin konkursu:

PDFRegulamin - Śląsk na płótnie.pdf (160,12KB)

 

Opublikował(a): Andrzej Reja Data publikacji: 22-09-2019 17:30
Modyfikował(a): Andrzej Reja Data modyfikacji: 22-09-2019 17:33