wersja
mobilna
PL EN DE CZ

Powołano Obwodowe komisje Wyborcze

W wyniku przeprowadzonego w dniu 4 listopada 2010 roku publicznego losowania Miejska Komisja Wyborcza w Baborowie powołała Obwodowe Komisje Wyborcze w następujących składach:

Obwodowa Komisja Wyborcza nr  1
Gminny Zespół Oświaty, Kultury i Sportu w Baborowie
ul. Rynek 17


1. Dawid CITEROKI, zam: Baborów
2. Alicja MACEWICZ, zam: Baborów
3. Janina DROZDOWSKA, zam: Baborów
4. Agata ZIMNY, zam: Baborów
5. Wioletta LINCZEWSKA, zam: Babice
6. Monika KREMZER, zam: Sułków
7. Urlich WAJZER, zam: Baborów
8. Barbara GUŹMIŃSKA, zam: Boguchwałów
9. Agnieszka ZAREMBA, zam: Baborów


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2
Urząd Miejski w Baborowie
ul. Dąbrowszczaków 2a


1. Agnieszka POSACKA, zam: Baborów
2. Joanna ŹRAŁY, zam: Baborów
3. Emilia MIJAL, zam: Baborów
4. Jolanta MAZURKIEWICZ, zam: Baborów
5. Bogumiła WAGA, zam: Babice
6. Elżbieta MAZIAKOWSKA-KAŹMIERSKA, zam: Baborów
7. Maria PAWLIK, zam: Baborów
8. Szymon WANAT, zam: Baborów
9. Magdalena ŚWIERCZAK, zam: Baborów


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3
Zespół Szkół w Baborowie
ul. Wiejska 5a


1. Joanna WILCZEK, zam: Baborów
2. Bolesław MACEWICZ, zam: Baborów
3. Joanna MAZURKIEWICZ, zam: Baborów
4. Anna Monika PROSZOWSKA, zam: Baborów
5. Katarzyna OSADNIK, zam: Baborów
6. Magdalena TOKARZ, zam: Baborów
7. Jerzy Zbigniew SZEWCZUK, zam: Baborów
8. Edyta RONCZKA, zam: Baborów
9. Tomasz ANDRZEJAK, zam: Baborów


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4
Strażacki Dom Ludowy w Suchej Psinie 28


1. Żaneta SKALNIK, zam: Raków
2. Monika PAWELEC, zam: Baborów
3. Maja LINCZEWSKA, zam: Babice
4. Roksana WAGA, zam: Babice
5. Angelika BALON, zam: Boguchwałów
6. Katarzyna KACZOR, zam: Babice
7. Ireneusz WOJCIECHOWSKI, zam: Baborów
8. Violetta ŚWIENTY, zam: Sucha Psina
9. Anna KRAŚNICKA, zam: Księże Pole


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5
Centrum Kształcenia w Rakowie 83


1. Ewelina AFFA, zam: Raków
2. Kamila ŚLEDZIK, zam: Baborów
3. Ewelina GĘBUŚ, zam: Baborów
4. Barbara ŁUKASZCZYKIEWICZ, zam: Baborów
5. Bernadeta Weronika MASŁOWSKA, zam: Babice
6. Agnieszka SYCZ, zam: Baborów
7. Janina LEUS, zam: Boguchwałów
8. Ewa STANULEWICZ, zam: Baborów
9. Aleksandra NOWAK-SICIŃSKA, zam: Baborów
 

UWAGA !

Pierwsze posiedzenie Komisji, zwołane w celu ich ukonstytuowania sie, odbędzie sie w dniu 10 listopada 2010 roku (środa) w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Baborowie o godz. 15.30

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
s  katalog  test  str  chroniona  bip  firm  a  ok  wyloguj
Przewodnik po urzędzie: