wersja
mobilna
PL EN DE CZ

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych po ich ukonstytuowaniu

Poniżej aktualne składy Obwodowych Komisji Wyborczych wraz z informacją o pełnionych fukcjach:

Obwodowa Komisja Wyborcza nr  1
Gminny Zespół Oświaty, Kultury i Sportu w Baborowie
ul. Rynek 17
- tel. (w dniu głosowania) - 77 4036945


1. Alicja MACEWICZ - Przewodniczący
2. Wioletta LINCZEWSKA - Zastępca Przewodniczącego
3. Dawid CITEROKI - Członek
4. Janina DROZDOWSKA  - Członek
5. Barbara GUŹMIŃSKA - Członek
6. Monika KREMZER- członek
7. Urlich WAJZER - Członek
8. Agnieszka ZAREMBA - Członek
9. Agata ZIMNY - Członek



Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2
Urząd Miejski w Baborowie
ul. Dąbrowszczaków 2a
- - tel. (w dniu głosowania) - 77 4036925


1. Emilia MIJAL - Przewodniczący
2. Elżbieta MAZIAKOWSKA-KAŹMIERSKA - Zastępca Przewodniczącego
3. Maria PAWLIK - Członek
4. Magdalena ŚWIERCZAK - Członek
5. Bogumiła WAGA - Członek
6. Szymon WANAT - Członek
7. Joanna ŹRAŁY - Członek


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3
Zespół Szkół w Baborowie
ul. Wiejska 5a
- tel. (w dniu głosowania) - 77 4036948

1. Joanna MAZURKIEWICZ - Przewodniczący
2. Anna Monika PROSZOWSKA - Zastępca Przewodniczącego
3. Tomasz ANDRZEJAK - Członek
4. Bolesław MACEWICZ - Członek
5. Katarzyna OSADNIK- Członek
6. Magdalena TOKARZ - Członek
7. Jerzy Zbigniew SZEWCZUK - Członek
8. Joanna WILCZEK - Członek



Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4
Strażacki Dom Ludowy w Suchej Psinie 28

- tel. (w dniu głosowania) - 796 199 096

1. Ireneusz WOJCIECHOWSKI - Przewodniczący
2. Violetta ŚWIENTY - Zastępca Przewodniczącego
3. Monika PAWELEC - Członek
4. Angelika BALON - Członek
5. Katarzyna KACZOR - Członek
6. Anna KRAŚNICKA - Członek
7. Żaneta SKALNIK - Członek
8. Roksana WAGA - Członek


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5
Centrum Kształcenia w Rakowie 83

- tel. (w dniu głosowania) - 728 246 614

1. Agnieszka SYCZ - Przewodniczący
2. Ewelina GĘBUŚ - Zastępca Przewodniczącego
3. Ewelina AFFA - Członek
4. Janina LEUS - Członek
5. Barbara ŁUKASZCZYKIEWICZ - Członek
6. Bernadeta Weronika MASŁOWSKA - Członek
7. Aleksandra NOWAK-SICIŃSKA - Członek
8. Ewa STANULEWICZ - Członek
9. Kamila ŚLEDZIK - Członek

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
ok  wyloguj  katalog  test  str  a  s  firm  bip  chroniona
Przewodnik po urzędzie: