Informuję że Kasa Urzędu czynna jest w poniedziałki od 8:00 do 16:30 oraz w środy od 8:00 do 12:00

Gmina Baborów Herb Gmina Baborów

Konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!

Portal edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!

W tym przypadku zmagania uczestników będą opierały się na omawianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego. Ale uwaga! Serwis Dyktanda.pl oczekuje, że prace konkursowe pisane będą po polsku, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób uczących się angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać poprawną angielszczyzną. Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. łatwe i skomplikowane wyrazy, popularne zwroty oraz czasy i inne elementy gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z dostępnej, obszernej listy), ale również nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż pięćdziesięciu najlepszych uczestników! Ponadto przewidziano nagrody gwarantowane za zgromadzenie określonej liczby punktów.

Konkurs właśnie się rozpoczął i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

Nie ma ograniczeń wiekowych, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Raz jeszcze dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą informacją do Państwa odbiorców. Głęboko wierzymy, że będą zainteresowani udziałem w konkursie.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl

Opublikował(a): Andrzej Reja Data publikacji: 07-10-2021 08:27
Modyfikował(a): Andrzej Reja Data modyfikacji: 07-10-2021 08:27