Informuję że Kasa Urzędu czynna jest w poniedziałki od 8:00 do 16:30 oraz w środy od 8:00 do 12:00

Gmina Baborów Herb Gmina Baborów

Możliwości wsparcia osób żyjących z demencją w zaawansowanym stadium choroby i ich bliskich - konferencja Rzecznika Praw Obywatelskich i Alzheimer Polska

Plakat-1.jpeg

Szanowni Państwo,

Co roku we wrześniu Rzecznik Praw Obywatelskich i Związek Stowarzyszeń Alzheimer Polska organizują konferencję poświęconą osobom żyjącym z otępieniem i ich rodzinom, opiekunom. W tym roku będziemy rozmawiać o możliwościach wsparcia osób żyjących z demencją w zaawansowanym stadium choroby i ich bliskich.

Konferencja odbędzie się 16 września 2022 r. (piątek) w godzinach 11.00 – 15.00 w Biurze RPO w Warszawie, Al. Solidarności 77.

 

Temat, który wspólnie podejmujemy jest ważny dla wielu środowisk w całej Polsce. Aby go przybliżyć jak najszerszemu gronu osób zainteresowanych, wydarzenie będzie transmitowane w Internecie. Daje to też możliwość organizowania lokalnych spotkań i wspólnego uczestnictwa w konferencji online. Jesteśmy przekonani, że takie spotkanie w Państwa miejscowości, na które możecie zaprosić lokalne władze, instytucje publiczne, liderów organizacji społecznych, osoby chorujące, terapeutów opiekunów, by wspólnie z nimi uczestniczyć w konferencji – może być dobrą okazją do zauważenia problemów i potrzeb rodzin, w których żyją osoby z demencją oraz do rozmów na ten temat w kontekście społecznym, lokalnym, zawodowym.

Podczas konferencji będzie możliwość, zadawania pytań naszym ekspertom na czacie lub za pomocą maila na adres .

Serdecznie Państwa zapraszamy do współpracy i szerzenia wiedzy o chorobie Alzheimera i innych rodzajach otępienia w swojej miejscowości, w swoim środowisku.

Razem z Państwem stworzymy konferencję gwiaździstą.

Gorąco zachęcamy do takiej formuły uczestnictwa.

PDFKlauzula informacyjna.pdf (98,08KB)

PDFProgram konferencji 16 09 2022.pdf (136,31KB)

Opublikował(a): Andrzej Reja Data publikacji: 02-08-2022 11:49
Modyfikował(a): Andrzej Reja Data modyfikacji: 02-08-2022 11:48