Komisje (stałe) Rady Miejskiej w Baborowie

 

KOMISJA REWIZYJNA

  1. Ronczka Jarosław – Przewodniczący Komisji;
  2. Kuśnierz Tadeusz - Zastępca Przewodniczącego Komisji;
  3. Kostyk Mariusz;
  4. Mordel Grażyna;
  5. Wójtowicz - Bunczek Wiesława.

 

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU GOSPODARCZEGO 

 

  1. Mordel Grażyna – Przewodnicząca Komisji;
  2. Rydzik Anna - Zastępca Przewodniczącego Komisji
  3. Bliźnicki Marian;
  4. Bradel Magdalena;
  5. Fitzoń Dorota;
  6. Jankowski Mariusz;
  7. Kobierska - Mróz Anna;
  8. Kostrzewa Monika;
  9. Kostyk Mariusz;
  10. Kuśnierz Tadeusz;
  11. Ronczka Jarosław;
  12. Tokarz Krzysztof;
  13. Wierzbicki Franciszek;
  14. Wołk Teresa;
  15. Wójtowicz - Bunczek Wiesława.

KOMISJA OŚWIATY, ZDROWIA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO 

  1. Kostyk Mariusz – Przewodniczący Komisji:
  2. Kostrzewa Monika - Zastępca Przewodniczącego Komisji
  3. Bliźnicki Marian;
  4. Bradel Magdalena;
  5. Fitzoń Dorota;
  6. Jankowski Mariusz;
  7. Kobierska - Mróz Anna;
  8. Kuśnierz Tadeusz;
  9. Mordel Grażyna;
  10. Ronczka Jarosław;
  11. Rydzik Anna;
  12. Tokarz Krzysztof;
  13. Wierzbicki Franciszek;
  14.  Wołk Teresa;
  15. Wójtowicz - Bunczek Wiesława.

 

KOMISJA STATUTOWA (doraźna)

  1. Kobierska – Mróz Anna;
  2. Tokarz Krzysztof;
  3. Wójtowicz – Bunczek Wiesława.

 

  • Opublikował: Administrator BIP BIP, data publikacji: 23-06-2003 13:31
  • Modyfikował: Artur Czechowicz, data modyfikacji: 12-02-2015 10:13
  • Podmiot udostępniający: Gmina Baborów
  • Wytworzył lub za treść odpowiada: Artur Czechowicz
  • Data wytworzenia: 23-06-2003
  • Ilość wyświetleń: 4113
  • Link do strony: http://baborow.pl/950/komisje_stale_rady_miejskiej_w_baborowie.html
  • Opublikował: Administrator BIP BIP, data publikacji: 23-06-2003 13:31
  • Modyfikował: Artur Czechowicz, data modyfikacji: 12-02-2015 10:13
  • Podmiot udostępniający: Gmina Baborów
  • Wytworzył lub za treść odpowiada: Artur Czechowicz
  • Data wytworzenia: 23-06-2003
  • Ilość wyświetleń: 4113
  • Link do strony: http://baborow.pl/950/komisje_stale_rady_miejskiej_w_baborowie.html
  • Data publikacji: 23-06-2003 13:31 przez: Administrator BIP BIP
  • Modyfikował: Artur Czechowicz
  • Podmiot udostępniający: Gmina Baborów
  • Wytworzył lub za treść odpowiada: Artur Czechowicz
  • Data wytworzenia: 23-06-2003
  • Ilość wyświetleń: 4113
Rozwiń rejestr zmian strony
  •  
    12-02-2015, godz. 10:13:54
    Modyfikacja strony przez: Artur Czechowicz
  •  
    09-12-2014, godz. 15:14:29
    Modyfikacja strony przez: Artur Czechowicz
  •  
    19-04-2012, godz. 14:59:11
    Modyfikacja strony przez: Administrator BIP BIP
  •  
    22-06-2011, godz. 00:30:35
    Modyfikacja strony przez: Administrator BIP BIP
  •  
    21-12-2010, godz. 20:05:46
    Modyfikacja strony przez: Administrator BIP BIP
  •  
    21-12-2010, godz. 19:56:35
    Modyfikacja strony przez: Administrator BIP BIP
  •  
    01-03-2007, godz. 07:27:57
    Modyfikacja strony przez: Administrator BIP BIP
  •  
    25-06-2004, godz. 11:22:22
    Modyfikacja strony przez: Administrator BIP BIP
  •  
    25-06-2004, godz. 11:21:36
    Modyfikacja strony przez: Administrator BIP BIP
  •  
    23-06-2003, godz. 13:31:40
    Modyfikacja strony przez: Administrator BIP BIP
Dane adresowe:

Gmina Baborów
48-120 Baborów
ul. Dąbrowszczaków 2a

 

tel.: 77 40 369 20-21
fax: 77 40 369 28
e-mail: um@baborow.pl