Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

MAJĄ PLAC ZABAW

Organizatorzy zadbali o to, dzielowskie dzieci hucznie obchodziły swoje święto. Były kiełbaski z grilla, lody, słodycze i napoje. Strażacy z dzielowskiej OSP urządzili pokaz gaszenia ognia Zapobiegliwe mamy upiekły pyszne, domowe ciasta. Nowy plac zabaw powstał w miejscu starego, na podwórku przy świetlicy wiejskiej. Wyposażony został w nowe, atestowane i bezpieczne urządzenia zabawowe. Koszt zakupu i montażu urządzeń pokryła Gmina.
Brak opisu obrazka
Jest to kolejny, nowoczesny plac zabaw w gminie. W poprzednich latach w bezpieczne place zabaw wyposażone zostały: Baborów, Raków, Sucha Psina, Czerwonaków, Babice, Boguchwałów i Langowo. W kolejce czekają: Szczyty, Dziećmarów i Tłustomosty ( tu budowa placu zabaw planowana jest jeszcze w tym roku). Budowa nowych placów zabaw i wyposażanie istniejących w nowe, bezpieczne urządzenia jest niezbędną koniecznością. Stare, wyeksploatowane huśtawki, karuzele, ślizgawki i zjeżdżalnie mogą stwarzać zagrożenie dla korzystających z nich dzieci.
Brak opisu obrazka
W większości nie spełniają wymagań nowych norm bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że radni Rady Miejskiej w kolejnych latach nie pożałują pieniędzy na budowę nowych i doposażenie istniejących placów zabaw, tak aby nasze pociechy miały gdzie spędzać wolny czas – radośnie i BEZPIECZNIE.
Brak opisu obrazka